Kontakt

Reisiparadiis (Tallinn)

Reisiparadiis (Pärnu)

Reisiparadiis

AS Kragen
Reg nr 10101765
KMKR EE100532656
MTR Registreering: TRE000788
Panga rekvisiidid
LHV Pank IBAN: EE71 7700 7710 0315 0998

Telefoniteenindus ja broneeringud

Hinnapäringud ja broneeringud

Meie meeskond

Viktoria Malysheva

Müügijuht

+37256628880 viktoria@reisiparadiis.ee

Natalja Naumova

Büroojuht (Tallinna kontor)

+37256222405 natali@reisiparadiis.ee

Kristin-Marie Tappo

Büroojuht (Pärnu kontor)

+37256922233 kristinmarie@reisiparadiis.ee

Aveli Pärn-Liis

Vanemreisikonsultant

+37256931111 aveli@reisiparadiis.ee

Natalia Shulga

Reisikonsultant

+37255530325 natalias@reisiparadiis.ee

Maris Ojassalu

Reisikonsultant

+37256931100 maris@reisiparadiis.ee

Merilin Salben

Reisikonsultant

+37256922233 merilin@reisiparadiis.ee

Nastasja Krassavina

Tegevjuht

nastasja@reisiparadiis.ee

Meie kinkekaardid

Ideaalne võimalus kinkida oma sõbrale või lähedasele Reisiparadiisi kinkekaart, pakkumaks parimat puhkust.

Loe lähemalt

Ei leidunud sobivat reisi?

Klienditeenindus:

+372 56 62 88 80