Üldinfo

Dominikaani Vabariik on puhkamiseks ideaalne koht. Sellel maal on täielikus harmoonias troopiliste vihmametsade ilu, lumivalged mererannad, maalilised mäed, lõputud tasandikud ja vaimustavad kosed. Neil aga, keda ei jäta külmaks ekstravagantsed õhtused showd, värvikad eksootilised meelelahutused ja pikantse köögi kordumatud lõhnad, on unikaalne võimalus sulanduda erutavasse kõikehaaravasse kirgede ja värvide pöörisesse.
Tegelikult ongi Dominikaani Vabariik üks suur kuurort hoolitsetud randade ja mugavate hotellidega, mis upuvad päikesekiirte kulda ja palmide rohelusse. Siiski on turistide hulgas kõige populaarsemad mõned eriti esinduslikud kuurordid nagu Punta Cana, Boca Chica või Juan Dolio.
Elatakse neis merengue rütmide saatel, mis kostavad kõikjalt mere kaldal asuvatest arvukatest restoranidest ja baaridest. Punta Cana on üks kõige kuulsamaid kuurorte mitte ainult Dominikaani Vabariigis, vaid kogu Kariibi mere regioonis.

Punta Cana kuurort asub Dominikaani Vabariigi edela-osas. Esinduslikuks kuurordiks on see koht muutunud viimase 25. aasta jooksul.
Punta Cana on kuulus eelkõige oma kõige laiemate, tuhandete palmidega palistatud lumivalge liivaga randade poolest.
Kohanimi Punta Cana, mis tõlkes tähendab „tuhande palmi kohtumispaik”, räägib iseenda eest – sellisel hulgal palme ei leidu kusagil maailmas.
See paradiislik nurgake sobib suurepäraselt nii perepuhkuseks kui ka neile, kes on mürast väsinud ja soovivad rahu ja üksindust kauni looduse keskel. Siin on loodud kõik tingimused sukeldumiseks, purjelauaga sõitmiseks ja purjespordiga tegelemiseks.
Huvitav on märkida, et kuurordpiirkonnas on igasugune ehitamine, mis võiks kahjustadaseda kaunist looduslikku ilu, keelatud. Öise eluviisi hindajatel Punta Canas igav ei hakka, sest rannikul leidub hulgaliselt klubisid ja baare. Rannik on täis pikitud väikeseid mõnusaid restorane, kus pakutakse ülimaitsvaid roogi mereandidest.
Punta Canas asuvad Dominikaani Vabariigi parimad, kuulsad Bavaro rannad. Rannad on saanud kuulsaks tänu imepeenele pimestavvalgele liivale ja randu ääristavatele tihedatele palmisaludele.
Bavaro on tuntud ja kallis kuurort, kus peale rannapuhkuse võib külastada huvitavaid kohti nagu Manatí, loomapark.

Punta Cana

Punta Cana

Punta Cana ja Playa Bavaro asuvad saare idapoolses osas ja just siit leiab DV kuulsaimad rannad, mis paljude, sealhulgas ka UNESCO, arvates on maailma kauneimad. Rannad nagu Bavaro, Punta Cana, Macao, jt, moodustavad rannajoone, mis on 40 km pikk ja pakub imelisi valgeid liivarandu ääristatud ühelt poolt palmidega ja teiselt poolt rahuliku kristallselge veega. See piirkond pakub luksuslikke hotellikomplekse ja ka kõikmõeldavaid võimalusi meelelahutuseks (s.h suurepäraseid golfiväljakuid, snorgeldamist, teemaparke, põnevaid ekskursioone loodusesse ja veel palju, palju muud).

Puerto Plata

Puerto Plata

Puerto Plata, tõlkes Hõbedane Sadam, sai oma nime Columbuselt, sest just hõbedaseks värvub siin merevesi pärast päikeseloojangut. Siit leiad 11 kilomeetrit kauneid randu, mida ümbritsevad palmisalud. Lisaks on see suurepärane piirkond, kus veeta aktiivne puhkus: matkata looduses, tegeleda erinevate veespordialadega, mängida golfi ning sukelduda. Lisaks on siin mitmeid vaatamisväärsusi, näiteks Ocean World – kuulus vee- ja teemapark, rummivabrik, merevaigu muuseum ja mitmed ajaloolised vaatamisväärsused.

Cabarete

Cabarete

Cabarete’d peetakse üheks maailma parimaks rannaks ekstreemse veespordi harrastajate seas. Põhjuseks tugevad ookeanilt puhuvad tuuled ja riffide puudumine. Sellised tingimused loovad suurepärased tingimused surfaritele, purjelauduritele ja lohesurfaritele. 6 km pikkune rand baaride, restoranide, hotellide ja ööklubidega on pidevas peomeeleolus. Eriti kirevaks muutub elu siin juulis, kui toimuvad maailma meistrivõistlused purjelauasõidus ja ka amatööridele mõeldud rahvusvaheline võistlus Cabarete Race Week, millega kaasneb värvikas rannafestival. Lähedal asub Goleta Beach, mis on piirkonna kauneim rand ja mille rahulikumad veed pakuvad rõõmu ka mitte sportlastele.

KÕIK REISITEENUSED

KÕIK REISITEENUSEDÜHEST KOHAST

HINNAGARANTII

HINNAGARANTIIPARIMAD PAKKUMISED

KIIRUS

KIIRUSKIIRED VASTUSED

TEADLIK VALIK

TEADLIK VALIKPROFID ABIKS

USALDUSVÄÄRSUS

USALDUSVÄÄRSUS