Kõik blogipostitused

Selle suve reisivalik – Rhodos!

See Hiiumaast veidi suurem Kreeka saar on viimastel aastatel järjest populaarsem eestlaste puhkuse sihtkoht. Kes on korra seda saart külastanud, on kindlasti juba lähiajal plaanimas uut külastust just sellele armsale saarele.

Alljärgnevalt mõningad põhjused, mis aasta-aastalt rohkelt eestlasi just Rhodosele puhkama meelitavad.

  • Ajaloolised vaatamisväärsused: Rhodos on täis ajaloolisi mälestusmärke, sealhulgas kuulus Rhodose koloss (kuigi seda ennast pole enam alles), keskaegsed kindlused, linna vanaosa ja antiiklinn Kamiros.
  • Termilised allikad: Rhodos on tuntud oma termiliste allikate poolest. Kallithea allikad on ajaloolised ja pakuvad külastajatele võimalust nautida looduslikke mineraalvee basseine.
  • Suurepärased rannad: Rhodose rannik on täis kauneid liivarandu ja peidetud lahtesid. Ialyssos, Faliraki ja Tsambika on mõned populaarsemad rannapiirkonnad, kus saab päikest võtta ja ujuda Vahemere kristallselges vees.
  • Majesteetlik Lindose küla: Lindos on võluv traditsiooniline Kreeka küla, kus asub antiiklinna varemed ja Akropol. Külastajad saavad nautida jalutuskäiku läbi valgete majade, kitsaste tänavate ja ajalooliste hoonete.
  • Ööelu: Rhodos pakub mitmekesist ööelu, eriti Rhodose linna ja Faliraki piirkonnas. Baarid, klubid ja restoranid pakuvad erinevaid meelelahutusvõimalusi, muutes öised tunnid lõbusaks ja meeldejäävaks.
  • Kohalik köök: Rhodos pakub maitsvat Kreeka kööki, kus saate nautida värsket mereande, traditsioonilisi köögiviljaroogasid ja suurepäraseid magustoite. Proovida tasub ka kohalikke veine ja oliiviõlisid.
  • Veetegevused: Saarel on mitmeid veespordialasid, sealhulgas sukeldumine, snorgeldamine, veesuusatamine ja purjelauasõit. Vahemere soojad veed pakuvad suurepäraseid tingimusi erinevateks veespordi tegevusteks.
  • Mägiteed ja matkarajad: Rhodose mägine maastik loob ideaalsed tingimused matkamiseks ja maastikuratastega sõitmiseks. Saate avastada maalilisi külasid, oliivisalusid ja imelisi vaateid saarele.

Need on vaid mõned põhjused, miks Rhodos on külastamist väärt. Saar pakub mitmekesist segu ajaloost, loodusest, rannapuhkusest ja kultuurist, muutes selle atraktiivseks sihtkohaks erinevatele reisijatele. Kui antud kirjeldus võiks vastata just sinu reisisoovidele, anna sellest julgelt märku!

Meie kinkekaardid

Ideaalne võimalus kinkida oma sõbrale või lähedasele Reisiparadiisi kinkekaart, pakkumaks parimat puhkust.

Loe lähemalt

Ei leidunud sobivat reisi?

Klienditeenindus:

+372 56 62 88 80