Kõik blogipostitused

Reisiparadiis soovitab!

Meie soovitame!

5 sihtkohta, mida külastada sel aastal:

Hispaania

Paljude suureks rõõmuks on sel aastal reisigraafikus reisid päikeselisele Hispaania rannikule. Otselennuga Malagasse on võimalik lennata maikuus ja septembris ja hotelle on valikus erinevates piirkondades ja kategooriates.
Vali oma lemmik kas Marbellas, Fuengirolas, Esteponas, Benalmadenas…Pikad liivarannad, maitsvad söögid ja rikkalik kultuur – need kõik leiad sa päikeserannikult.
Pakkumist saad küsida SIIT.


Itaalia

Itaaliasse, täpsemalt Sitsiiliasse, on sel aastal võimalik minna septembris ja oktoobris.
Sitsiilia on täis kunsti, kultuuri, arheoloogiat, ajalugu, folkloori. Sellele kõigele lisandub hingematvalt kaunis loodus. Suur osa kogu Itaalia vaatamisväärsustest asub just Itaalias, mistõttu ei ole liialdus öelda, et tegemist on Itaalia pärliga. Tegemist on saarega, kust leiab võimsaid mägesid, imeilusaid randasid, ajaloolisi linnakesi, kalurikülasid, sidruniaedu ja oliivipuid.
Pakkumist saad küsida SIIT.


Portugal

Ka Portugali on võimalik minna sügisperioodil – september-oktoober.
Algarve regioonis asub Praia da Marinha kuulub Euroopa kümne parima ranna nimekirjas.
Portugalis saab nautida puhast ja selget merevett, kaljust maastikku. Seal on turvaline, hinnaklass mõistlik. Portugal on sobilik sihtkoht nautimaks nii suurepärast kliimat, kultuuri kui ka loodust. September on parim aeg külastamiseks – möödas on suvine leitsak kuid temperatuurid on mõnusad.
Pakkumist saad küsida SIIT.


Montenegro

Montenegro – Montenegros on võimalik nautida Balkani kööki ja hinnatase on samuti soodne. Tõepoolest, ka sealt ei leia lastele veeparkidega hotelle kuid erksinine Aadria meri võiks meelitada igaühe suplema. Huvilised saavad külastada kindlasti ka naaberriiki Horvaatiat, mida kahjuks käesoleval aastal pakettreisina meil pakkuda ei ole. Montenegro võiks olla Horvaatia soodsam alternatiiv. Sobib nii päikesepuhkuseks kui ringiseiklemiseks.
Pakkumist saad küsida SIIT.


Tuneesia

Tuneesiat on võimalik külastada aprilli lõpust oktoobrini.  Tegemist on aastatuhandete jooksul segunenud vahemerelikkusega ning araabiapärase mentaliteediga. Suurepärane kliima, suured kõrbed, kaunid liivarannad ja rikkalik ajalugu – need on vaid mõned põhjused, miks peaksid Tuneesiat külastama. Reisimiseks sobilik on Tuneesia aastaringselt küll aga Tuneesia põhjaranniku ja mägede külastamiseks on sobivad ajad aprillis, mais, juunis. Rannapuhkuseks sobiv aeg on juunist septembrini, siis on ilmad soojad ja kuivad. Avastamist pakuvad Kreeka stiilis külad Medina, Sidi Bou Said.
Pakkumist saad küsida SIIT.

Juhime tähelepanu, et meie soovitused on tingitud sellest, millised sihtkohad käesolevaks aastaks pakettreisina on saadaval ja pigem soovitame sihtkohti, mille populaarsus ei ole veel jõudnud massidesse või kuhu on võimalik minna harvem.
Nimistusse ei jõudnud eksootilisemad sihtkohad: Tai, Mehhiko, Araabia Ühendemiraadid, Šeišellid, Indoneesia, Kuuba, Mauritius, Tansaania ja populaarsed on endiselt ka Türgi, Bulgaaria, Egiptus, Kreeka.

Meie kinkekaardid

Ideaalne võimalus kinkida oma sõbrale või lähedasele Reisiparadiisi kinkekaart, pakkumaks parimat puhkust.

Loe lähemalt

Ei leidunud sobivat reisi?

Klienditeenindus:

+372 56 62 88 80