Kuigi Eestis on neli aastaaega, jaotatakse pakettreisid üldiselt kahte kategooriasse – suvereisid ja talvereisid. Talvereisid jäävad vahemikku oktoober-aprill ja suvereisid vahemikku aprill-oktoober. Kõik kuud on kenasti kaetud ja sobiliku reisi leiab igaüks.

Suvehooaja algus ei ole kaugel. Juba aprillis on võimalik lennata esimeste lendudega Türki, Kreetale, Tuneesiasse. Maikuus lisandub juurde veel Rhodos, Montenegro ja Korfu, juunikuust Bulgaaria. Portugal ja Sitsiilia ootavad meid aga mõnusatel sügiskuudel – septembris ja oktoobris. Uue sihtkohana on lisandunud Malaga, mida on võimalik külastada mais ja septembris.

Iga sihtkoht pakub võimalusi valida endale sobiliku hotelli. On tagadihoidlikke, keskmisi ja kindlasti sobilikke ka luksuslikumale maitsele. Lisaks on võimalik valida endale sobilik toitlustustüüp – seiklejatele toitlustuseta või hommikusöökidega pakett, mugavat hotellipuhkust on parim nautida kõik hinnas paketiga.

Ettemaksud varieeruvad ja on 5% reisisummast või 65-75 eurot reisija kohta. Erinevad reisikorraldajad teevad koostööd erinevate lennufirmadega, seega on valikut tehes võimalik arvestada ka sellega, millist lennuoperaatorit eelistate.

Meie kinkekaardid

Ideaalne võimalus kinkida oma sõbrale või lähedasele Reisiparadiisi kinkekaart, pakkumaks parimat puhkust.

Loe lähemalt

Ei leidunud sobivat reisi?

Klienditeenindus:

+372 56 62 88 80